понедельник, 22 мая 2017 г.

Модуль 7. Рефлексія

Сьогодні в групі ми обговорили ефективність використання інформаційно - комунікативних технологій для підтримки та оцінювання процесу навчання учнів. Поділилися ідеями про використання Інтернету. Найбільше запам'яталося обговорення прикладів учнівських презентацій, публікацій, веб-статтей та блогів.

Комментариев нет:

Отправить комментарий